اجایل مارکتینگ ( بازاریابی چابک ) ، نیاز واقعی کسب و کار

 

اجایل مارکتینگ بازاریابی چابک

اجایل مارکتینگ ( بازاریابی چابک ) یک رویکرد نوین مدیریتی است که با در نظر گرفتن جنبه های بسیاری از فرآیند مارکتینگ ( بازاریابی ) و با نگاه و توجه ویژه به اعضای تیم های مارکتینگ ( بازاریابی ) به کسب و کار کمک می کند تا از منابع محدود خود استفادۀ موثرتری داشته باشد .

فلسفۀ اجایل مارکتینگ ( بازاریابی چابک ) ، نگرشی عمیق به ارتباط بین اعضای تیم مارکتینگ ( بازاریابی ) دارد و کمک می کند تا پروژه های بزرگ مارکتینگ ( بازاریابی ) در قطعات کوچکتر ، به شکلی کارآمدتر مدیریت شوند . کسب تجربه و یادگیری مداوم از ارکان این فلسفه است و تیم های مارکتینگ ( بازاریابی ) با هر گامی که به جلو پیش می روند ، به تجربه و دانش خود می افزایند و در گام های بعدی و قطعاً در پروژه های مارکتینگ ( بازاریابی ) بعدی به کار می گیرند .

اجایل مارکتینگ ( بازاریابی چابک ) ، این امکان را برای کسب و کار فراهم می آورد که در برابر تغییرات بسیار زیاد و بسیار شدید و غیر قابل پیشبینی و غیر قطعی عصر دیجیتال مقاوم تر شود و بتواند در زمانی کوتاه تر واکنش مناسب در برابر تغییرات را طراحی و عملیاتی کند . هر کسب و کاری اگر برای مقابله با تغییرات آمادگی کافی نداشته باشد ، محکوم به شکست و حذف از بازار است . کسب و کار نیاز دارد که مارکتینگ ( بازاریابی ) صحیح و اصولی انجام دهد و در شرایط امروزی اتفاقا باید این مهم را با سرعت و دقتی بسیار بیشتر انجام دهد تا از قافله عقب نماند .

یادگیری و پیاده سازی اجایل مارکتینگ برای هر کسب و کاری یک حرکت همه جانبه است و لازم است با فرهنگ سازی ، تمام ارکان سازمانِ کسب و کار ، فلسفه اجایل مارکتینگ ( بازاریابی چابک ) و چهارچوب های پیاده سازی آن را یاد بگیرند و در کسب و کار خود بکار گیرند .

بکارگیری موثر بازاریابی چابک ، علاوه بر یادگیری تکنیک ها و تاکتیک های مربوطه ، به توسعۀ فردی عوامل اجرایی کسب و کار نیز نیاز کامل دارد و باید به لحاظ روابط انسانی و خصوصیات روانی و شخصیتی ، بازسازی های کاملی صورت گیرد . مزایایی که فلسفۀ اجایل مارکتینگ ( بازاریابی چابک ) برای هر کسب و کاری ایجاد می کند ، این دلیل قدرتمند را ایجاد می کند که در دپارتمان های مارکتینگ ( بازاریابی ) ، با همین تیم های موجود بازسازی کاملی انجام شود تا کسب و کار به معنی واقعی کلمه با چابکی و چالاکی بتواند در مسیر رشد و توسعه گام بردارد .

در این وب سایت ( https://aidinafshar.ir ) مطالب متنوع و با کیفیت مرتبط با مارکتینگ ، اجایل مارکتینگ ، توسعۀ فردی و کسب و کار ، در قالب مقاله ، ویدئو و دوره های آموزشی منتشر خواهد شد . ثبت نام شما در سایت و عضویت در سایر شبکه های اجتماعی مرتبط ، باعث خواهد شد که در سریعترین زمان ممکن از به روزرسانی ها و مطالب جدید منتشر شده آگاه شوید .

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید